Elektros darbai  

elektros darbaiŠiais laikais nė vienas žmogus neįsivaizduoja savo kasdienybės be elektros. Kiekviename žingsnyje mus supa elektros įrenginiai, kurie palengvina darbą, buitį; o šviesa, sklindanti iš šviestuvų tamsiu paros metu, dingusi vos trumpam, sukelia tikrą sumaištį. Taigi, nors ir supa mus elektros įrenginiai bei įvairūs jos šaltiniai, tačiau jie nėra amžini kaip pati elektra, nes bet kurią akimirką gali sugesti. O net ir menkiausią tokį su elektra susijusį gedimą remontuoti reikia atitinkamų žinių, kiek rimtesniems elektros sistemos sutrikimams – išsilavinimo, įrankių bei profesionalumo. Darbui su aukštosios įtampos elektros įrenginiais reikalingas tik tai puikiai išmanantis darbuotojas. Atlikti elektros remonto darbus esant įtampai gali būti pavojinga, nes bet koks savamoksliškas bandymas remontuoti elektros įrenginio gedimą gali baigtis skaudžia nelaime. Ar verta rizikuoti?

Jokiu būdu ne! Tiesiog kreipkitės į mūsų meistrą, kuris kokybiškai atlieka elektros instaliacijos montavimo bei įvairių valdymo sistemų įrengimo  ir remonto paslaugas.

Greitai ir profesionaliai atliekami šie elektros darbai:

  • rozečių bei jungiklių keitimas, montavimas bei remontas;
  • šviestuvų, elektrinių buitinių prietaisų ir kt. pajungimas, remontas, keitimas;
  • elektros instaliacijos remontas;
  • vidaus patalpų elektros instaliacijos įrengimo darbai;
  • lauko ir vidaus apšvietimo prietaisų pajungimas bei su jais susijusių gedimų šalinimas;
  • elektros skydų, saugiklių, automatinių jungiklių montavimas, keitimas, remontas ar perkėlimas į kitą vietą;
  •  bei kitokie elektros įrenginių montavimo ir remonto darbai.

Išvardinti visų smulkesnių bei stambesnių elektros darbų neįmanoma, todėl dėl kiekvienos konkrečios problemos kreipkitės į mus ir su elektriko pagalba jos nebeliks. Tai užtruks visai neilgai, o nemenkus gyvenimiškus sutrikimus sukėlęs menkas gedimas bus kokybiškai ir greitai pašalintas.

Elektros darbai atliekami turint atitinkamus leidimus dirbti šioje srityje bei eksploatuoti elektros įrenginius.

Tegu Jūsų gyvenimo netemdo jokios problemos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *