Plytelių klijavimas

plyteliu klijamvimas 1Nėra nieko gražesnio už profesionaliai sudėtas sienų plyteles. Dažniausiai plytelės montuojamos vonios arba virtuvės kambariuose. Tačiau dažnai jos yra naudojamos kaip dekoratyvinis sienų elementas.  Plytelių klijavimas yra varginantis ir didelio kruopštumo reikalaujantis procesas. Todėl šią darbo dalį mes siūlome patikėti profesionalams.

 

Plytelių klijavimo darbai prasideda nuo paruošiamųjų darbų:

Visų pirma atliekami matavimo darbai – išmatuojamas dengiamos vietos plotas.

Tuomet siena paruošiama plytelių dengimui. Siena turi būti lygi. Reikiant atliekami sienos tinkavimo darbai arba klijuojama fibrocemento plokštė.

Plytelės pradedamos klijuoti nuo sienos centro. Taip išsaugomas simetriškas plytelių išdėstymas. Taip pat siekiant išsaugoti simetriškumą darbo metu naudojamos atraminės lentos.

 

Baigus pasirengiamuosius darbus, galima pradėti klijuoti plyteles:

Siena padengiama plytelių klijais. Klijų pasirinkimas visuomet priklauso nuo plytelių rūšies bei pagrindo prie kurio jos bus klijuojamos.

Plytelės priglaudžiamos prie sienos atsargiais judesiais. Plytelė švelniai pajudinama pirmyn ir atgal tam kad tarp klijų ir plytelės paviršiaus susidarytų įtraukimas. Taip plytelė geriau sukimba su klijų paviršiumi.

Toliau taip pat sumontuojamos visos plytelės.

Baigus pirmąją eilę pašalinama atraminė lenta. Ir kitos eilės montuojamos be jos.

Apklijavus visą sieną, tarpai tarp plytelių padengiami specialiu skiediniu.

Po 30 minučių sukietėjus skiediniui galima nuplauti plyteles.

 

Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį plytelių klojimo srityje. Mes esame visada pasirengę kruopščiai ir kokybiškai atlikti plytelių klojimo ir paruošimo darbus!