Sienų šiltinimas

sienu siltinimasKad naujam namui reikalingas kuo kokybiškesnis sienų šiltinimas, suvokia beveik kiekvienas šeimininkas ir skiria tam nemažai dėmesio bei lėšų. Tačiau sudėtinga įtikinti senųjų namų, o ypač daugiabučių, gyventojus, kad jiems kambariuose dažniausiai šalta būtent dėl iš ten į lauką nutekančios šilumos. Pamatyti akivaizdžiai to tikrai neįmanoma, tad ir įsitikinti sunkoka, tad ką jau bekalbėti apie pasiryžimą ilgam ir nelengvam renovacijos procesui.

Pirmiausia, norint įsitikinti nesandarumo faktais ir tuo, kad namui yra reikalingas sienų šiltinimas, rekomenduojama atlikti termovizinius tyrimus. Būtent pastarieji pateiks informaciją, kurios pastato sienos yra nesandarios. Jei namuose žiemą niekaip neprišyla iki normalios temperatūros, tikėtina, kad šiluma iškeliauja pro langokraščius, grindų tarpus ar sienose esančius oro tarpus arba pro „šalčio tiltus“.

Kokybiškai atliktas sienų šiltinimas turi tikrai nemažai privalumų:

  1. Šiltinimas padedaapsaugoti nuo padidinto drėgmės ir kondensato kiekio, kas yra pavojingo pelėsio bei grybelio atsiradimo priežastimi.
  2. Užtikrina pakankamą šilumą patalpų viduje.
  3. Dėl to yra sutaupoma pinigų, nes sumažėja sąskaitos už šildymą.
  4. Padidėja apsauga nuo išorinio triukšmo.
  5. Visiškai pakinta pastato fasadas, tapdamas tvarkingu ir gražiu.
  6. Apšiltintos sienos padeda karštą vasaros dieną į vidų nepatekti dideliai kaitrai, todėl jose būna vėsu.

Nustačius, kad sienoms yra reikalingas šiltinimas, sekantis žingsnis – pasirinkti tinkamiausias šiltinimo medžiagas. Mūsų meistrai profesionaliai patars, kokia sienų šiltinimo medžiaga yra tinkamiausia ir koks būdas būtų efektyviausias, kartu visa tai įvertinant už prieinamą kainą.

Sienų šiltinimas iš šiuos darbus atliekančių meistrų reikalauja racionalių sprendimų, atsakingo požiūrio į siekiamą rezultatą, maksimalaus profesionalių žinių bagažo. Nes net menkiausios klaidos kainuos ne tik finansiškai, bet ir po greito laiko namuose bus vėl vėsu bei nejauku. O pinigus už nevykusiai atliktą renovaciją gali tekti mokėti dar ilgą laiką…

Mums rūpi, kaip po atlikto sienų šiltinimo namuose jaučiasi jų gyventojai, kaip vertina mūsų atliktas paslaugas. Todėl stengiamės, kad būtume minimi tik pačiais geriausiais atsiliepimais. O teigiamos rekomendacijos yra pats geriausias įvertinimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *